29 mei 2015 , 20:31 - Nawel Serdouni - Sport
De 25-jarige broer van Zakaria Labyad heeft in Utrecht een ernstig ongeval gehad met de BMW van de Marokkaanse international. De jongeman en twee passagiers raakten gewond.
In de auto zaten behalve Labyad’s broer twee vrouwen van 25 jaar uit Leiden en Nieuwegein. Bij de crash werd één van de passagiers uit de auto geslingerd terwijl de twee anderen door de brandweer moesten worden bevrijd.
De BMW X5 staat op naam van Zakaria Labyad en werd volledig vernietigd. De speler was zelf niet aanwezig. De klap was enorm, de auto reed volgens getuigen te snel en knalde tegen een boom. Het motorblok werd op meerdere meters van de auto gevonden.
Over de toestand van de gewonden is weinig bekend. Wel was de Vitesse-middenvelder in Heerenveen aanwezig in de eerste finale van de play-off. Volgens trainer Peter Bosz was Labyad erg geschrokken maar gaat het goed met zijn broer en de twee vrouwen die bij hem in de auto zaten.
Nederlands-Marokkaanse Khalid Amakran deelt eerlijk zelfportret
Oude medina Tetouan opgeschrikt door reeks instortingen
16-jarig fenomeen Ziyad Baha op weg naar Europese topclub
Maximale straf voor Marokkaans duo na moord op Spaans politicus
De airco-smokkelaars: hoe hasj onzichtbaar van Marokko naar België reisde
Marokko wint Arab Cup na krankzinnige finale tegen Jordanië
16-jarig fenomeen Ziyad Baha op weg naar Europese topclub
Marokko wint Arab Cup na krankzinnige finale tegen Jordanië
Manchester United vangt bot bij FIFA na klacht over Noussair Mazraoui
Verslagenheid in Nederland, kickbokser Nordine El Otmani overleden aan hersentumor
PSV trekt portemonnee voor Anass Salah-Eddine
Contractruzie zet streep door Afrika Cup-deelname Douzi
Arab Cup Marokko-Jordanië: tijd en zenders voor de finale
Marokko maakt zich op voor beladen finale tegen Jordanië