13 september 2018 - 16:40 - Marokko
De broer van de Arabische zanger Hussain Al Jassmi heeft in een video hard uitgehaald naar Marokkaanse vrouwen als gevolg van de arrestatie van de Emirati-zanger Aida El Menhali in Marrakech.
In het filmpje beschuldigt de jongeman de autoriteiten van Marrakech ervan de ogen te sluiten voor de situatie. "Deze stad verwelkomt voornamelijk toeristen die graag Poker spelen en casino’s bezoeken, willen feesten met veel alcohol en meisje. Deze toeristen zijn niet systematisch afkomstig uit het Midden-Oosten of Arabische landen, maar uit de hele wereld, ook de Verenigde Staten en Hollywood en haar celebrities."
Volgens hem begaven "drie of vier jongeren zich naar de stad (hij spreekt nooit de naam Marrakech uit), en huurden een villa. Daarna werden hen meisjes gebracht", vervolgt de broer van Hussain Al Jassmi.
De jongeman oordeelt dat het de fout is van de plaatselijke autoriteiten dat de situatie zo uit de hand is gelopen. Die hebben dergelijke praktijken altijd toegelaten en "vandaag komen ze en man arresteren en gebruiken de media om hem te belasteren".
Aida El Menhali werd in de nacht van zaterdag op zondag met een twaalftal mannen uit het Midden-Oosten en een dertigtal Marokkaanse prostituees in een villa in Marrakech betrapt. Hij werd gearresteerd en na de betaling van een borgsom vrijgelaten. Zijn paspoort werd afgenomen om te voorkomen dat hij Marokko zou verlaten.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor