Moskee Nederland in brand gestoken
Zaterdagochtend is een moskee in de Nederlandse stad Enkhuizen, in brand gestoken. Dat meldde een politiebron zondag aan ANP.
16 november 2015 - 22:04 - Nederland
Bij de Marokkaanse moskee in Roosendaal hebben onbekenden in de nacht van vrijdag op zaterdag geprobeerd brand te stichten. De daders lopen nog.
Voorzitter Mohamed Ameziane liet aan BNDestem weten dat de moskee nu ’s avonds extra beveiligd wordt en dat groepjes moskeegangers patrouilleren.
Bij de poging tot brandstichting liep de moskee lichte schade op maar raakte gelukkig niemand gewond.
Vlak na de bouw in 2014 was de moskee ook al het doelwit geweest van vernieling.
Lees meer
Zaterdagochtend is een moskee in de Nederlandse stad Enkhuizen, in brand gestoken. Dat meldde een politiebron zondag aan ANP.
De politie in Enschede heeft een man gearresteerd die zaterdagavond een molotovcocktail tegen de gevel van een moskee heeft gegooid.
Koning Mohammed VI heeft tijdens zijn verblijf in Amsterdam 30.000 euro aan de nieuwbouw van een moskee geschonken.
De rechtbank van Breda heeft vrijdag besloten drugsverdachte Said Chaou voorwaardelijk vrij te laten. De oud-lid van het Marokkaans parlement moet wel een enkelband dragen en...
Een 27-jarige vrouw is door de Nederlandse politie gearresteerd voor de brandstichting bij een moskee in Enschede eind februari.