Bokskampioen Mohamed Rabii bereidt zich voor op volgend gevecht (video)
Zijn tegenstander is nog niet bekend, wat hem niet weerhoudt om hard te trainen. Mohamed Rabii deelde enkele dagen geleden een video van zijn training.
24 april 2017 - 11:00 - Sport
En twee! De Marokkaanse bokskampioen Mohamed Rabii heeft zaterdag zijn tweede professioneel gevecht gewonnen.
Rabii vocht tegen de Belgisch Rwandese Jean-Pierre Habimana. Het was een moeilijk gevecht. Rabii won op punten na tien rondes.
De bokskampioen werd tijdens het gevecht herhaaldelijk op de vingers getikt door de scheidsrechter omdat hij zijn tegenstander duwde.
Het eerste professioneel gevecht van Rabii in maart dit jaar verliep veel vlotter. Hij sloeg toen de Hongaarse Laszlo Kovacs in de eerste ronde knock-out.
Lees meer
Zijn tegenstander is nog niet bekend, wat hem niet weerhoudt om hard te trainen. Mohamed Rabii deelde enkele dagen geleden een video van zijn training.
Bokskampioen Mohamed Rabii heeft zaterdag in het Duitse Halle de Mexicaanse Jesus Gurrola verslagen.
De Marokkaanse bokser Mohamed Rabii presteert steeds beter. Hij sloeg zaterdagavond zijn tegenstander Temur Abuladze in minder dan één minuut knockout!
Knap begin voor Mohamed Rabii! De Marokkaanse bokskampioen heeft tijdens zijn eerste professioneel gevecht zijn tegenstander, de Hongaarse Laszlo Kovacs, knock-out geslagen.
De Marokkaanse bokskampioen Mohamed Rabii heeft opnieuw een gevecht gewonnen. Dat gebeurde afgelopen weekend in Duitsland.