17 september 2022 - 18:00 - Wereld
De Belgisch-Marokkaanse bokser Nabil Messaoudi, die sinds begin juni door de Belgische federale politie wordt gezocht voor poging tot moord en vrijheidsberoving, is nu aan België uitgeleverd.
Het Brusselse parket bevestigde woensdag de uitlevering van de 23-jarige bokser, zoals gemeld door La Capitale. Nabil Messaoudi werd sinds juni door de politie gezocht op verdenking van betrokkenheid bij een moordzaak en vrijheidsberoving.
Lees ook: België: Marokkaanse bokser Nabil Messaoudi gezocht
De in het Verenigd Koninkrijk wonende Belgisch-Marokkaanse bokser werd na maandenlang zoeken pas op 2 september op de luchthaven Heathrow in Londen gearresteerd. Op 14 september werd hij uitgeleverd aan België. De onderzoeksrechter vaardigde op vrijdag 16 september een arrestatiebevel tegen hem uit.
Lees ook: Boksers Anas en Nabil Messaoudi slaan tegenstanders knockout in Brussel
De federale politie heeft al drie verdachten aangehouden in verband met de zaak. In afwachting van het resultaat van het lopende onderzoek heeft de onderzoeksrechter de nodige aanhoudingsbevelen uitgevaardigd.
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België