23 mei 2012 - 09:07 - Cultuur
Maandagavond hebben 175.000 mensen het Mawazine-concert bijgewoond van de Algerijnse koning van de rai, Khaled, op de OLM Souissi scène in Rabat
Khaled’s optreden startte met een minuut stilte ter nagedachtenis van vier kinderen omgekomen in een ongeval tussen een schoolbus en een trein in de buurt van Benguerir op maandag.
Met de vlaggen van Algerije en Marokko rond zijn nek, heeft Khaled daarna zijn grootste hits gezongen, waaronder de beroemde "Aicha" en "Didi", voor een menigte in extase.
Verschillende figuren uit de politiek en het bedrijfsleven, waaronder de minister van Energie Fouad Douiri en de voormalige minister van Volksgezondheid Yasmina Baddou, en tientallen Europeanen die speciaal naar Marokko zijn afgereisd voor Mawazine, woonden het concert van Khaled bij.
Toerist deelt gevaarlijke achtervolging taxichauffeur in Marokko
Tanger kampt met herhaalde bouwblunders
Emotioneel afscheid toerist van Marokko gaat viral (video)
Marokkaanse journalist door hel op Cuba vanwege pro-Israëlische mening
De diplomatie van La Mamounia: hoe Marokko Europese politici bespioneerde
Vijf onbekende belastingvoordelen voor Marokkanen in het buitenland
Douzi trekt grens na online roddels over privéleven
Latifa Raafat onthult cruciale rol Koning Hassan II in haar leven
Grote Bollywood-productie in Marokko opgenomen
Zangeres Vitaa openhartig over haar leven als moslima
Historische kaart legt ongelofelijke reis Ibn Battuta vast
Amerikaanse realitysterren strijken neer in Marokko
Releasedatum Mocro Maffia spin-off ’Tonnano’ bekend
Sandra Oh schittert in vintage kaftan op filmaffiche ’Good Fortune’