Zoeken

Bewoners Imouzzer komen in opstand tegen alcohol

21 januari 2016 - 20:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Tientallen bewoners van Imouzzer Kandar nabij Fez, hebben maandag buiten de kantoren van de plaatselijke autoriteiten gedemonstreerd tegen de verkoop van alcohol in hun stadje.

Volgens Alyaoum24 droegen de demonstranten spandoeken waarop ze de sluiting van lokale alcoholwinkels en een betere strijd tegen drugshandel vroegen.

De betogers zijn het erover eens dat de stijging van de criminaliteit in de kleine stad het gevolg is van de verkoop van alcohol en de drugshandel.

De ontevreden bewoners kregen de steun van meerdere politieke partijen en vakbonden. Een nieuwe betoging staat op 25 januari gepland.

Lees meer

Kaarsenrevolutie tegen elektriciteitsprijzen in Tanger

Duizenden mensen hebben zaterdag in Tanger gedemonstreerd tegen de hoge prijzen van elektriciteit in de noord-Marokkaanse stad.

Bewoners Nador getuigen over aardbeving (video)

De bewoners van Nador hebben voor de camera van nieuwswebsite NadorCity gereageerd op de aardbeving van maandagochtend. De beving met een kracht van 6,1 werd op een zestigtal...

Aardbeving: protestacties in noorden Marokko

Bewoners van Imzouren en Bni Bouayach hebben eerder deze week buiten het hoofdkwartier van de civiele bescherming gedemonstreerd om tenten en hulp te eisen.

Marokko: bewoners verklaren oorlog aan alcoholhandel

Bewoners in Khenifra zijn woedend. Honderden mensen demonstreren er bijna dagelijks sinds een tweetal weken om de sluiting te eisen van een winkel waar alcohol wordt verkocht.

Marokkaans winkelketen Label’Vie maakt 13% omzet met alcoholverkoop

De verkoop van alcohol is goed voor 13 procent van de omzet van Marokkaanse supermarktketen Labl’Vie. Dat liet de groep zelf weten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team