Koning Mohammed VI krijgt bericht van Algerijnse president Tebboune
Net zoals de meeste staatshoofden in Afrika en het Midden-Oosten, heeft Abdelmadjid Tebboune, president van Algerije, Koning Mohammed VI een spoedig herstel toegewenst.
7 juli 2020 - 13:23 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft een bericht naar Abdelmadjid Tebboune gestuurd, waarin hij de Algerijnse president feliciteert met de dag van de onafhankelijkheid in Algerije.
Mohammed VI uit in zijn brief zijn "hartelijke felicitaties en oprechte wensen voor voorspoed en vooruitgang voor het broederlijk Algerijnse volk".
De monarch maakt tevens van de gelegenheid gebruik om "de sterke broederlijke banden tussen de Algerijnse en Marokkaanse volkeren" te benadrukken.
Koning Mohammed VI verwijst ook naar de "heroïsche strijd voor vrijheid en onafhankelijkheid" van beide landen en het belang van een gezamenlijke Noord-Afrikaanse toekomst.
Lees meer
Net zoals de meeste staatshoofden in Afrika en het Midden-Oosten, heeft Abdelmadjid Tebboune, president van Algerije, Koning Mohammed VI een spoedig herstel toegewenst.
Abdelmadjid Tebboune, president van Algerije, riep enkele dagen geleden Marokko op om de bouw van militaire bases in Jerada bij de grenzen met zijn land te stoppen. Marokko...
De Algerijnse president Abdelmadjid Tebboune heeft Marokko bedankt voor de rol die het koninkrijk speelde in de bevrijding van Algerije.
Koning Mohammed VI wenst de Algerijnse president beterschap en hoopt op een spoedig herstel. Abdelmadjid Tebboune is besmet met het coronavirus.
Koning Mohammed VI heeft zaterdag een telefonisch gesprek gehad met week Kaïs Saïed, president van Tunesië.