31 augustus 2017 , 16:30 - Nawel Serdouni - Sport
Nabil Dirar en Younes Belhanda zullen vrijdag tijdens de wedstrijd tegen Mali hun excuses aanbieden aan het Marokkaans publiek.
De twee internationals zullen zich op vraag van voetbalbondbaas Fouzi Lekjaa excuseren voor hun uitspraken van afgelopen mei in Agadir. Marokko speelde toen tegen Oranje en verloor met 1-2.
Na de wedstrijd eisten de Marokkaanse fans de terugkeer van Hakim Ziyech die toen, vanwege zijn ruzie met bondscoach Hervé Renard, niet was komen opdagen.
Younes Belhanda en Nabil Dirar kwamen toen op voor Renard en maakten vernederende uitspraken over Ziyech. Erger nog, de twee spelers scholden kwaad de fans uit.
Marokko speelt morgen, vrijdag 1 september, een WK-kwalificatiewedstrijd tegen Mali in Rabat. Hakim Ziyech maakt tijdens de wedstrijd zijn grote terugkeer bij de Atlas Leeuwen.
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Badr Hari trakteert Marokko op uniek cadeau (video)