22 juni 2022 - 20:20 - Marokkanen in het buitenland
Nassim en Ayoub, twee jonge mannen van in de twintig, zijn bij een afschuwelijk verkeersongeval in het Belgische Boussu omgekomen. Het lichaam van één van hen zal vrijdag naar Marokko worden gerepatrieerd.
Het dodelijk ongeval vond plaats op zondag 19 juni op de Rue de Valenciennes in Boussu. Na het ongeval werd het lichaam van Ayoub naar de begrafenisonderneming Pompes funèbres Michel in Fleurus gebracht. Een herdenkingsdienst voor de familie werd dinsdag georganiseerd, in afwachting van de overbrenging van het stoffelijk overschot naar Marokko op vrijdag 24 juni, meldt Sudinfo.
Lees ook: België weigerde Bilal na ongeval in Dubai te repatriëren
Voor de begrafenis van Nassim, het tweede slachtoffer, wordt een inzamelingsactie gehouden. Sinds zondag komen de eerbetuigingen voor de twee jongeren binnen. "Ayoub hielp graag anderen," zei zijn beste vriend.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Bus met Marokkanen valt stil op Franse snelweg, Marokko grijpt in
Naar Marokko met de auto? Opgelet! Staking dreigt in haven van Algeciras
Nu al recorddrukte op weg naar Marokko
Uren wachten bij Marokkaanse grens: chaos bij Bab Sebta
Marokkanen in Europa gedwongen met de auto naar Marokko
Marokkaanse diaspora: vragen die je bij de douane kan verwachten (en waarom)
Nieuwe douaneregels in Marokko: strengere controle op tijdelijke invoer auto
Tanger Med deelt tips voor Marokkaanse diaspora