Zoeken

Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk

27 augustus 2025 - 09:40 - Marokko

©

In het Franse Bagnolet, een voorstad van Parijs, is een 71-jarige Marokkaanse vrouw dood in haar woning aangetroffen. Het lichaam van de vrouw vertoonde een hoofdwond, waardoor de Franse autoriteiten een moordonderzoek hebben geopend.

De ontdekking van het lichaam volgde op bezorgde signalen van de zoon van de vrouw, die in het buitenland verblijft en zijn moeder niet kon bereiken. Hij schakelde een vriend in om naar haar te checken. Samen met de brandweer betrad de vriend de woning, waar zij het lichaam en veel bloedsporen op de vloer aantroffen.

Lees ook: Schokkende aanval op oude vrouw in Tanger (video)

Het parket heeft inmiddels bevestigd dat het slachtoffer een verwonding aan het hoofd had. Het onderzoek is overgedragen aan de gerechtelijke politie van Seine-Saint-Denis. Volgens een bron dicht bij het dossier ving de vrouw regelmatig mensen op die in een illegale situatie in Frankrijk verbleven.

Lees ook: Woede over arrestatie bejaarde Marokkaanse vrouw op station in Frankrijk (video)

Het parket nuanceert deze informatie en benadrukt dat deze nog niet is geverifieerd. Er wordt op dit moment nog volop gecheckt of de vrouw daadwerkelijk onderdak bood aan mensen zonder papieren.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team