Koppel gestikt door gas in Moulay Bousselham
De lichamen van een man en een vrouw werden maandag in Moulay Bousselham in hun woning aangetroffen. Het koppel zou zijn gestikt als gevolg van een gaslek.
30 december 2014 - 18:31 - Marokko
In Casablanca zijn zaterdagavond de levenloze lichamen van een vrouw en een man gevonden. Beide slachtoffers werden gewurgd.
Het koppel was eigenaar van een winkeltje in de wijk Hay Mohammedi. Bezorgde buren gingen bij het koppel kijken nadat de winkel twee dagen lang gesloten was gebleven. Toen ze geen antwoord kregen besloten ze de politie te bellen.
Agenten forceerden de deur van de woning en troffen de 70-jarige man en zijn tien jaar jongere vrouw dood aan. Volgens de buren had het koppel enkel een geadopteerde dochter.
Politiebronnen meldden dat een 27-jarige verdachte is gearresteerd. Hij zou het koppel hebben gegijzeld omdat hij dacht dat ze geld in hun huis hadden verstopt. De bewaker van het gebouw hielp hem binnen. Ook hij werd gearresteerd.
Lees meer
De lichamen van een man en een vrouw werden maandag in Moulay Bousselham in hun woning aangetroffen. Het koppel zou zijn gestikt als gevolg van een gaslek.
In Oujda is vrijdag een Imam gearresteerd op verdenking van kindermisbruik. De man zou een 8-jarige meisje seksueel hebben misbruikt.
Abdelhak Shalom en zijn vrouw Viessmann Mobidy zijn toch naar Israël vertrokken. Het bejaard Joods koppel werd na 46 jaar uit zijn appartement in Casablanca gezet.
Een koppel en hun 2-maanden oude baby werden door de Spaanse politie bij de grensovergang tussen Sebta en Marokko uit een levensgevaarlijke situatie gered.
In Fez is zondag een bejaard koppel omgekomen bij een gasontploffing in Bab Ftouh, wijk van de oude medina.