Koning Mohammed VI wil trein tussen Marrakech en Agadir
Koning Mohammed VI heeft in zijn toespraak voor de 44e verjaardag van de Groene mars gepleit voor de ontwikkeling van de Souss-Massa regio en diens hoofdstad Agadir.
31 januari 2018 - 20:00 - Economie
Koning Mohammed VI was zondag in Agadir voor de presentatie van het nieuw industrieel plan 2014-2020 in de regio Souss-Massa.
Acht overeenkomsten werden dezelfde dag ondertekend met als doel van de regio een economische hub te maken die in staat is om werkgelegenheid te creëren, zijn rijkdom te waarderen en zijn productieve sectoren te ondersteunen.
Tijdens de ceremonie werd een filmpje voor Koning Mohammed VI uitgezonden waarin de dynamiek en de ontwikkeling van het koninkrijk in het laatste decennium worden getoond. Video!
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft in zijn toespraak voor de 44e verjaardag van de Groene mars gepleit voor de ontwikkeling van de Souss-Massa regio en diens hoofdstad Agadir.
Koning Mohammed VI wordt in april 2018 opnieuw in Tanzania verwacht. De monarch moet er de bouwwerken lanceren van een nieuw voetbalstadion.
Marokko en Congo hebben maandag tijdens het bezoek van Koning Mohammed VI veertien samenwerkingsovereenkomsten ondertekend.
Agadir is niet gespaard gebleven voor de sneeuwval die een groot deel van Marokko al dagen teistert.
Koning Mohammed VI heeft donderdag in een bericht zijn steun betuigd aan de families en de slachtoffers van het verkeersongeval van deze ochtend in de regio van Agadir.