Bedevaart 2019: eerste Marokkaanse pelgrims vertrokken
Een eerste groep Marokkaanse pelgrims is op donderdag naar Saoedi-Arabië vertrokken om de bedevaart in Mekka te verrichten.
5 september 2016 - 22:00 - Marokko
84 Marokkaanse pelgrims zitten al meerdere dagen vast op de luchthaven van Casablanca. Hun naam staat niet op de lijst van pelgrims waardoor ze niet op een vlucht naar Mekka mogen stappen. Het reisagentschap zou hen bedrogen hebben. Reportage 2M.
Lees meer
Een eerste groep Marokkaanse pelgrims is op donderdag naar Saoedi-Arabië vertrokken om de bedevaart in Mekka te verrichten.
Een toestel van Royal Air Maroc dat van Saoedi-Arabië terugkwam met pelgrims aan boord werd van Tanger naar Casablanca afgeleid.
Het Marokkaanse ministerie van Habous en Islamitische zaken heeft berichten over de verdwijning van meerdere Marokkaanse pelgrims in Mekka ferm ontkend.
Een tiental Marokkaanse pelgrims die voor de bedevaart naar Mekka zijn vertrokken, hebben ruim 11 uur op een vlucht van Royal Air Maroc moeten wachten.
Op de Mohammed V luchthaven in Casablanca is een man uit Guinee-Bissau met 7,590 kilo cocaïne in zijn bagage betrapt.