Zoeken

Daders miljoenen bankroof Nador voor de rechter

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Zes bankbedienden zullen volgende week in het Marokkaanse Nador terechtstaan voor de diefstal van ruim honderd miljoen dirham.

De verdachten zouden jarenlang geld bij het bankagentschap waarvoor ze werkten hebben weggesluisd. Drie van hen werden in voorlopige hechtenis genomen. De anderen wachten hun proces vrij af.

Volgens Assabah behoren de bankdirecteur, zijn assistent, een veiligheidsagent en de kasverantwoordelijke tot de verdachten.

De daders gaven onder meer valse bankafschriften af aan klanten die geld op hun rekening kwamen storten. De slachtoffers zijn voornamelijk in het buitenland gevestigde Marokkanen.

Enkele klanten ontdekten de fraude en deden aangifte waarop de centrale bank een onderzoekcommissie oprichtte. Justitie werd ingeschakeld en er werd beslag gelegd op alle goederen en eigendommen van de verdachten, hun partners en familieleden.

Lees meer

Miljoenenfraude in bank Nador

In de noord-Marokkaanse stad Midar, nabij Nador, zijn een bankdirecteur, zijn medewerker en een bankbewaker gearresteerd . De drie zouden samen ruim 12 miljoen dirham hebben...

Nador: 100.000 ecstasypillen uit Europa onderschept

De politie in Nador heeft woensdag ruim 100.000 ecstasypillen afkomstig uit Europa onderschept. De politie had « nauwkeurige informatie » gekregen over de smokkel.

Politieman in Tanger opgepakt voor oplichting en mensensmokkel

De politie heeft donderdag in Tanger een crimineel netwerk gespecialiseerd in mensensmokkel opgerold. Een van de verdachten is een politie officier.

Politie Tetouan legt hand op honderden drugspillen

De politie heeft donderdag in Tetouan drie verdachten gearresteerd met 660 drugspillen. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.

Verdachten van drugshandel aangehouden in Nador

De politie heeft dinsdag in Nador twee mannen aangehouden voor diefstal en handel in psychotrope middelen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team