11 januari 2023 - 07:00 - Marokko
Een 24-jarige man is door de politie in Meknes gearresteerd voor zijn vermeende betrokkenheid bij een geval van oplichting en fraude met bankkaarten.
Een onderzoek werd ingesteld nadat de politie in Meknes verschillende klachten had ontvangen over de diefstal van bankkaartgegevens die voor diverse aankopen waren gebruikt. Het onderzoek leidde tot de identificatie en de arrestatie van de 24-jarige verdachte.
Lees ook: Arrestatie voor hacken bankrekeningen in Tetouan
Tijdens een huiszoeking bij de verdachte werden drie betaalterminals voor creditcards, een terreinwagen en een geldbedrag van 342.500 dirham in beslag genomen. Het geld zou afkomstig zijn van de criminele activiteiten van de verdachte, aldus een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN.
Lees ook: Marokko: hackers vallen bankrekeningen aan
De twintiger is in hechtenis genomen en ter beschikking gesteld van het onderzoek naar de grootschalige fraude.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Marokkaanse politici verdacht van landroof
Woede om plotselinge stijging schoolgeld in Marokko