Zoeken

Badr Hari zit terug in de gevangenis

3 april 2017 - 20:50 - Sport

Geschreven door Said A.

Badr Hari is sinds maandag terug in de gevangenis. De kickbokser werd twee jaar geleden veroordeeld en moet de rest van zijn straf nog uitzitten. Dat liet het Openbaar Ministerie in Amsterdam maandagmiddag weten.

Hari meldde zich vandaag zelf om zijn gevangenisstraf uit te zitten voor meerdere geweldsdelicten. Waar hij vastzit is nog niet bekend.

Begin februari bevestigde de Hoge Raad in Den Haag Badr Hari’s veroordeling voor meerdere geweldsdelicten in Nederland.

Hari werd in 2015 voor onder meer de mishandeling van de Nederlandse zakenman Koen Everink tot 24 maanden gevangenisstraf veroordeeld waarvan 10 maanden voorwaardelijk. Omdat hij reeds acht maanden in voorarrest heeft gezeten, moet hij nog zes maanden uitzitten.

Lees meer

Badr Hari in april cel in

Badr Hari gaat in april voor zes maanden de gevangenis in. Dat liet zijn advocaat Jacques de Wit weten.

Badr Hari moet terug naar de gevangenis

Badr Hari keert terug naar de gevangenis. De kickbokser moet de rest van zijn straf uitzitten. Dat heeft de Hoge Raad in Den Haag vandaag besloten.

Badr Hari hoort vandaag of hij naar de gevangenis moet

Badr Hari hoort vandaag of hij de gevangenis in moet voor de mishandeling van Koen Everink en meerdere andere geweldsdelicten.

Badr Hari heeft de gevangenis al verlaten

Badr Hari is al uit de gevangenis. De Marokkaanse kickbokser mocht de laatste dagen van zijn gevangenschap vrij doorbrengen maar kreeg wel een enkelband.

Hoge Raad doet in februari uitspraak zaak Badr Hari

Zal Badr Hari terug naar de gevangenis moeten keren? De Hoge Raad zal zich op 7 februari definitief over de zaak uitspreken.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team