21 juni 2019 , 17:40 - Mehdi Khabbouj - Sport
Badr Hari heeft op sociale media het einde aangekondigd van zijn samenwerking met zijn coach, Mike Passenier. Wat tot dit besluit leidde zegt de kickbokskampioen niet.
"Ik wil hierbij het einde van mijn samenwerking met mijn coach, Mike Passenier, aankondigen.", schrijft Hari in een bericht op Facebook waarin hij de coach een eerbetoon brengt.
De kickbokser bedankt Passenier voor zijn "uitzonderlijk en succesvol werk" met hem in de afgelopen jaren, maar ook voor zijn "professionaliteit, loyaliteit en de lessen in het kickboksen" die hij hem heeft aangeleerd.
Het besluit om een einde te maken aan de samenwerking met Passenier is niet gedicteerd door Badr’s comfortzone. De Marokkaan wil, als gevolg van zijn recent gesloten overeenkomst met Glory voor zes gevechten, de nieuwe zwaargewicht kampioen worden.
Badr Hari houdt tevens vol dat hij heel gemotiveerd en vol vertrouwen is en belooft de naam van zijn nieuwe coach in de komende weken bekend te maken.
Recordopbrengst olijven in Marokko zorgt voor onverwachte problemen
Marokkaanse fiscus minder belasting op je huis
Winterweer zet Marokkaanse cannabissector on hold
Politie Tanger rekent af met leden beruchte Sakuna-bende
Bloedige interventie in Tanger: militair in gezicht gestoken
Saïdia wil af van winterslaap, rekent op Marokkaanse diaspora
PSG zet vol in op Ayyoub Bouaddi, nieuwe Atlas Leeuw centraal in €50 miljoen-strijd
Spanje krabbelt terug over locatie finale WK 2030
Yassir Zabiri, van WK-topscorer naar Europese miljoenenmarkt
Ongelooflijke ironie van de CAF: eerst sancties tegen Marokko, pas daarna de regels hervormen!
"Verraad!": oud-voorzitter CAF-tuchtcommissie hekelt sancties Afrika Cup-finale
WK-ruzie barst los: Marokko haalt fel uit naar Spanje
Bilal Ould-Chikh wil weg uit Marokko
Ultras Ittihad Tanger boycotten nieuw stadion