19 november 2016 , 14:10 - Laila A. - Sport
De tickets voor het « kickboksgevecht van de eeuw » tussen Badr Hari en Rico Verhoeven zijn uitverkocht. De kampioenen vechten op 10 december in de König-Pilsener-Arena in het Duitse Oberhausen.
Volgens organisator Glory werden 12.000 tickets verkocht, waarvan 10.000 aan Nederlanders. Hoeveel Marokkanen daarbij zitten is niet bekend, maar het zijn er naar verwachting duizenden.
Rico Verhoeven daagde Badr Hari in april uit voor een gevecht. Verhoeven is sinds 2013 wereldkampioen zwaargewicht maar om als « de beste » te worden gezien weet hij dat hij eerst de Marokkaanse kickbokslegende moet verslaan.
Of hem dat lukt is uiterst onzeker. Badr heeft niets van zijn kracht verloren en traint al maanden hard voor het gevecht. De Marokkaanse kampioen deelt ook regelmatig beelden van zijn trainingen.
Dikke Nordin zet Antwerpse rechtbank buitenspel
Voetbalbond Marokko wil streep door startdatum Afrika Cup
Zeeverkeer Marokko-Spanje 48 uur plat door zware storm
Statement in Spanje: Real Betis steunt Abde Ezzalzouli na racisme
Royal Air Maroc test Russisch Sukhoi Superjet
Celstraf voor Algerijn na online beledigen Marokkanen
Voetbalbond Marokko wil streep door startdatum Afrika Cup
AFCON-finale 2026: Marokko klaagt CAF aan en gaat in beroep
Marokko kiest voor Madrid: Leeuwen van de Atlas naar Spanje
Hakim Ziyech hekelt arbitrage in Afrikaans toernooi
Marokko behoudt organisatie WAFCON na Zuid-Afrikaans "misverstand"
Last-minute transfer lonkt voor Brahim Diaz
Harde clash tussen Akhomach en Diaz tijdens Madrid-derby
PSG zet vol in op Ayyoub Bouaddi, nieuwe Atlas Leeuw centraal in €50 miljoen-strijd