Badr Hari wil rematch tegen Rico Verhoeven in Marokko
Badr Hari is zijn nederlaag op 10 december tegen Rico Verhoeven niet vergeten. De kickbokskampioen wil nog steeds een rematch en wenst dat deze in Marokko plaatsvindt.
2 februari 2017 - 14:00 - Sport
Goed nieuws voor Badr Hari en zijn fans. De Marokkaanse kampioen is van zijn blessure genezen en zal binnenkort opnieuw mogen trainen.
In een bericht op Facebook laat de kickbokser weten dat zijn dokter positief is over zijn herstel en belooft in de komende dagen meer nieuws te geven.
Badr Hari liep in december een blessure aan de arm op tijdens zijn gevecht tegen de Nederlandse kickbokser Rico Verhoeven. Het gevecht moest het laatste van zijn carrière zijn. Badr moest echter opgeven maar beloofde een rematch.
Er staat nog geen datum vast voor een nieuw gevecht. Deze zal naar verwachting in de loop van 2017 worden georganiseerd, maar waarschijnlijk niet in Marokko zoals Hari en veel van zijn fans wensen.
Lees meer
Badr Hari is zijn nederlaag op 10 december tegen Rico Verhoeven niet vergeten. De kickbokskampioen wil nog steeds een rematch en wenst dat deze in Marokko plaatsvindt.
Badr Hari keert terug naar de gevangenis. De kickbokser moet de rest van zijn straf uitzitten. Dat heeft de Hoge Raad in Den Haag vandaag besloten.
Badr Hari is niet van plan om van een revanche tegen Rico Verhoeven af te zien. De Marokkaanse kickbokser vertelde dat zelf aan Bloody Elbow.
Badr Hari en Rico Verhoeven staan in maart volgend jaar opnieuw tegenover elkaar in de ring. Volgens Marokkaanse media hebben beide kickboksers ingestemd met een rematch.
Badr Hari en Rico Verhoeven vechten nog voor het einde van het jaar tegen elkaar. Dat liet de coach van Badr Hari weten.