27 juni 2012 , 11:00 - Mehdi Khabbouj - Sport
De Marokkaanse K1 kampioen Badr Hari, bevindt zich midden in een liefdeschandaal met de vrouw van voetballer Ruud Gullit. Estelle, zijn vrouw, zou hem hebben bedrogen met Hari in Marrakech.
De jonge vrouw, nicht van de Nederlandse voetballegende Johan Cruijff, heeft haar relatie met Badr Hari bevestigd en een echtscheiding aangevraagd. Aan de Dailymail vertelde Estelle dat ze met Badr Hari wilde verder gaan.
De boxer, sinds kort papa van een meisje met zijn ex-vriendin, belooft ook dat zijn relatie met Estelle geen spel is. Hij heeft zelfs al haar vrienden en kinderen ontmoet.
Badr Hari, 27, en Estelle, 33, ontmoetten elkaar tijdens een interview voor een mannentijdschrift. Hun eerste afspraak vond plaats in Marrakech.
Ruud Gullit heeft de relatie van zijn vrouw met Hari ontdekt nadat hij haar telefoon liet aftappen. Zij hebben samen twee kinderen.
Waarom de Amerikaanse marine voorlopig niet naar Marokko kan
Interpol-doelwit gepakt in Marokko voor zware misdrijven
Streep door uniek project met amfibiebussen in Rabat
VS levert nieuwe "geheime" wapen aan Marokko
Marokkaanse stad pakt derde plek in wereldranglijst voor koppels
Controverse rond treinramp Adamuz: Neen, Spanje geeft geen miljoenen cadeau aan Marokko!
Inhoud verhitte discussie Regragui en Thiaw op Afrika Cup-finale onthuld
Jackpot voor Marokko: €1,5 miljard winst door Afrika Cup
Sheffield United hoopt op komst Marokkaanse international
"Ze controleren alles": Abdoulaye Fall haalt hard uit naar Marokko en CAF
Lamine Yamal beslist duel met "stratosferisch" doelpunt
Ontslag Walid Regragui? Marokkaanse voetbalbond antwoordt
Vertrekt Walid Regragui? Geruchten steeds sterker na AFCON-finale
"Voor jou!": Mbappé showt Diaz les na penalty-drama