8 oktober 2022 - 15:00 - Sport
Badr Hari vecht vanavond tegen de Nederlander Alistair Overeem in Arnhem tijdens het kickboksgala Glory Collision 4. Het gevecht zal naar verwachting een groot publiek aantrekken, ook op internet (pay-per-view).
Na de rellen tijdens het laatste gevecht van Badr Hari tegen de Poolse Arkadiusz Wrzosek in maart, vecht de Marokkaanse kampioen vanavond voor de derde keer tegen Alistair Overeem. De twee vochten al tegen elkaar in 2008 en 2009. Hari en Overeem wonnen beiden één keer op knockout. Het gevecht van vanavond geniet daarom veel aandacht bij de fans van beide kickboksers.
Lees ook: Moet Badr Hari behoudender vechten tegen Alistair Overeem?
Tijdens een persconferentie in aanloop naar de confrontatie van zaterdag 8 oktober, had Badr Hari verklaard dat hij maanden heeft getraind en dat hij zijn fans graag tevreden wil stellen. Hari en Overeem kennen elkaar van in de ring maar ook van het dagelijks leven. Hari liet tevens doorschijnen dat dit zijn laatste gevecht zou zijn.
Lees ook: Badr Hari kijkt uit naar gevecht met Alistair Overeem (video)
Het gevecht tussen Badr Hari en Alistair Overeem wordt deze zaterdag 8 oktober vanaf 20 uur uitgezonden en is enkel via pay-per-view te zien.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op