Zoeken

Attijariwafa Bank bouwt toren van 27 verdiepingen in Casablanca

6 maart 2018 - 20:40 - Economie

Geschreven door Said A.

Attijariwafa Bank gaat een toren van 27 verdiepingen in Casablanca Finance City bouwen.

In een verklaring laat de CEO van de grootste Marokkaanse bank, Mohamed El Kettani, weten dat de vergunningen in de komende weken zullen worden aangevraagd.

Volgens l’Economiste blijft het hoofdkwartier van de bank echter op de Moulay Youssef Boulevard in de metropool.

BMCE Bank, ander Marokkaanse bankgroep, bouwt momenteel een toren van 55 verdiepingen, de hoogste toren van Afrika, op de rechteroever van de Bouregreg rivier in Salé. BMCE Bank had daarover vorig jaar een overeenkomst gesloten met de Chinese China Railway Construction Corporation International (CRCCI) en de Marokkaanse groep TGCC.

Lees meer

Marokko: bouw grootste toren van Afrika begint volgende maand

De bouwwerken van de "Bank of Africa Tower", grootste toren van Marokko en Afrika, gaan op 1 november dit jaar van start in Rabat.

BMCE vestigt zich als eerste Marokkaanse bank in China

BMCE Bank of Africa heeft toestemming gekregen zich in China te vestigen. Het wordt de eerste vestiging van een Marokkaanse bank in China.

Vier Marokkaanse bedrijven in top 2000 Forbes

Vier Marokkaanse bedrijven staan dit jaar in de top 2000 van beursgenoteerde multinationals van Forbes.

Marokko: 3,3% economische groei in 2018 volgens Bank Al Maghrib

De economie zal volgens de verwachtingen van Bank Al Maghrib met 3,3% groeien in 2018.

Chinezen bouwen grootste toren van Afrika in Rabat

Het wordt de grootste toren van Afrika. De nieuwe wolkenkrabber van Rabat zal door een Marokkaans-Chinese consortium worden gebouwd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team