African Championship of Nations: Marokko verslaat Libië en gaat naar finale
Het was ongetwijfeld de moeilijkste wedstrijd van de Atlas Leeuwen sinds het begin van de African Championship of Nations 2018.
10 februari 2018 - 13:20 - Sport
Atletico Madrid heeft een bod gedaan voor Ayoub El Kaabi. De Marokkaan epateerde eerder deze maand met zijn knappe prestatie op het African Championship of Nations 2018.
De Spaanse club is de eerste Europese club die een concrete bod doet voor de Marokkaanse international.
Abdel Majid Madrane, afgevaardigde president van RS Berkane waar El Kaabi speelt, vertelde aan Assabah dat een Marokkaanse agent in Spanje de twee clubs in contact heeft gebracht.
Ayoub El Kaabi werd verkozen tot beste scorer in de geschiedenis van het African Championship of Nations met maar liefst negen doelpunten in zes wedstrijden. De aanvaller blijft zelf heel stil over zijn toekomstplannen.
Lees meer
Het was ongetwijfeld de moeilijkste wedstrijd van de Atlas Leeuwen sinds het begin van de African Championship of Nations 2018.
Marokko speelt vandaag de finale van het African Championship of Nations 2018 tegen Nigeria.
De tegenstander van Marokko voor de finale van de African Championship of Nations 2018 is bekend: Nigeria!
Marokko is de nieuwe voetbalkampioen van Afrika. Het Marokkaans elftal heeft vanavond het African Championship of Nations 2018 gewonnen door Nigeria met 4-0 te verslaan.
Ayoub El Kaabi heeft een nieuwe club gevonden. De Marokkaanse international vertrekt naar China voor 6 miljoen euro.