31 juli 2019 - 15:50 - Marokko
Jamal Mouna verschijnt in de komende dagen opnieuw voor de rechter. Deze keer wordt de Riffijnse activist ervan beschuldig de vlag van de Rif te hebben gehesen.
Mouna (39) vertelde aan het Spaans persagentschap EFE dat hij wordt vervolgd voor het "bedreigen van de territoriale integriteit van Marokko".
Deze beschuldigingen volgen op zijn deelname op zondag 21 juli aan een demonstratie in Imzouren ter gelegenheid van de 98e verjaardag van de Slag om Annual. Hij had ton een vlag mee van de Republiek van Abdelkrim El Khattabi.
Jamal mouna was eerder al tot een gevangenisstraf veroordeeld voor zijn deelname aan demonstraties van de Hirak beweging in de Rif. Hij was na een koninklijke gratie vrijgekomen.
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht