Kroonprins Abu Dhabi schenkt 100 miljoen aan Marokko
De Kroonprins van Abu Dhabi, Sjeik Mohammed Bin Zayed Al-Nahyan, heeft 100 miljoen dollar aan Marokko gedoneerd voor ontwikkelingsprojecten.
24 november 2013 - 16:29 - Economie
Sheikh Mohammed Bin Zayed Al Nahyan, Kroonprins van Abu Dhabi, heeft 81,7 miljoen dirham aan de Mohammed V Stichting voor de Solidariteit geschonken.
De donatie gebeurde ter gelegenheid van de Nationale Solidariteitsweek. Het geld zal dienen voor sociale en educatieve ontwikkelingsprojecten in Marokko.
De bestuursraad van de stichting, onder presidentschap van Koning Mohammed VI, bedankte in een verklaring de Arabische prins voor zijn gulle gebaar.
Koning Mohammed VI was enkele weken geleden op privé-reis in de Verenigde Arabische Emiraten. Ginder woonde hij, samen met de Kroonprins van Abu Dhabi, de opening van gigantische winkelcentrum bij.
Lees meer
De Kroonprins van Abu Dhabi, Sjeik Mohammed Bin Zayed Al-Nahyan, heeft 100 miljoen dollar aan Marokko gedoneerd voor ontwikkelingsprojecten.
Koning Mohammed VI nam tijdens een privé-bezoek aan de Verenigde Arabische Emiraten, deel aan de inhuldiging van één van de grootste winkelcentra in Abu Dhabi, op uitnodiging...
Lalla Anissa, de vrouw van prins Moulay Ismail, neef van koning Mohammed VI en broer van Prins Moulay Hicham, is vorige week van een meisje bevallen. Het kind werd Halla genoemd.
Marokko heeft vrijdag van het Japanse Agentschap voor Internationale Samenwerking (JICA), een donatie van 700 miljoen dirham toegekend gekregen.
Marokko heeft dinsdag 1,25 miljard dollar gekregen van de Verenigde Arabische Emiraten, voor de financiering van ontwikkelingsprojecten.