Zoeken

Binnenkort Arab Idol bij Marokkaanse politie

24 juni 2013 - 23:27 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De baas van de Marokkaanse politie Bouchaib Rmail, heeft aan de politieverantwoordelijken in het land gevraagd om agenten die een artistiek talent hebben, te helpen deze te ontwikkelen.

Rmail wil dat de artistieke creatie bij de politie wordt aangemoedigd. Aan prefecten werd gevraagd agenten met zang- en muzikale talenten te ontdekken.

Hun namen zullen worden doorgegeven aan de Mohammed VI stichting van de nationale veiligheid, die ze dan zal helpen hun talent te benutten.

Het uiteindelijke doel is dat kunstenaar-agenten in de toekomst de Marokkaanse politie vertegenwoordigen op artistieke evenementen, in Marokko én in het buitenland.

Aan Al Massae vertelde een agent met enige humor dat "de DGSN haar eigen Arab Idol wil creëren". Tijdens de kerstperiode was een politieagent uit Tetouan gestraft omdat hij in een nachtclub had gezongen.

Lees meer

Marokkaanse politieagenten gestraft om dutje tijdens dienst

Marokkaanse politieagenten werden onlangs gestraft omdat ze tijdens de diensturen hadden geslapen. De agenten waren tijdens hun dutje betrapt door de inspectiedienst bij een...

Corrupte politieagenten geschorst in Casablanca

Twee politieagenten werden gearresteerd nadat ze smeergeld hadden ontvangen van een schroothandelaar, nabij de Mohammed V luchthaven in Casablanca.

Marokkaanse kandidate Arab Idol en Palestijnse Mohammed Assaf verliefd

De Marokkaanse Salma Rachid en de 23-jarige Palestijnse Arab Idol-winnaar Mohammed Assaf zouden sinds kort verliefd zijn.

Politie Marokko houdt grote kuis

Disciplinaire sancties werden onlangs door de Directie van territoriale veiligheid (DGSN) opgelegd aan verschillende politieverantwoordelijken in Marokko.

Corrupte agenten vervolgd voor afpersing in Taroudant

Het parket in Taroudant heeft een onderzoek geopend tegen drie politieagenten verdacht van corruptie en afpersing.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team