Moslima caissière Aldi niet verplicht alcohol af te rekenen
In het Engelse Northampton heeft een Aldi winkel besloten dat caissières die geen alcohol willen afrekenen dat ook niet hoeven te doen.
- Wereld
Een Amerikaanse vrouw die voor Trump had gestemd tijdens de presidentsverkiezingen heeft in Fargo in Dakota drie moslima’s met de dood bedreigd. Een van de slachtoffers filmde de aanval.
“We gaan jullie allen vermoorden. We gaan elk van jullie vermoorden, f**** moslims.”, riep Amber Elisabeth Hensley naar de drie vrouwen op een parking. De slachtoffers reageerden geschokt op de gewelddadige uitspraken. “U bent racist. Ik keer niet terug naar mijn land”, reageerde Sarah Hassan, één van de slachtoffers.
Sarah vertelde vervolgens aan de vrouw dat ze alles had gefilmd en dat ze de politie ging waarschuwen. De Amerikaanse reageerde onverschillig: “Denken jullie echt dat de politie zich daar zorgen om maakt?”
De slachtoffers stapten echter zoals beloofd naar de politie met de video en het kentekennummer van de vrouw. Volgens Wday werd Amber Elisabeth Wensley woensdag, nadat de video massaal op internet was gedeeld, door het bedrijf Horab&Wents ontslagen.
Lees meer
In het Engelse Northampton heeft een Aldi winkel besloten dat caissières die geen alcohol willen afrekenen dat ook niet hoeven te doen.
Het personeel van een McDonald’s restaurant in het Amerikaanse Alabama wordt ervan beschuldigd stukjes varkensvlees in hamburgers met kippenvlees die door een moslimgezin waren...
Twee joods orthodoxe vrouwen zijn met veel geweld aangevallen in een metrostation in New York. De dader dacht de het moslima’s waren.
Kristen Hitchcock, een 49-jarige Amerikaanse uit Andover, heeft een boete gekregen nadat ze een moslima in een winkelcentrum verbaal aanviel vanwege haar hoofddoek.
Een 38-jarige moslima is eerder deze week nabij een metrostation in Madrid aangevallen. De vrouw werd gewond en in shock naar het ziekenhuis afgevoerd.