Zoeken

Amerikaan pleegt zelfmoord na veroordeling voor islamofobie

9 januari 2018 - 21:50 - Wereld

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een Amerikaan heeft zelfmoord gepleegd na te zijn veroordeeld voor het vernielen van een moskee in Colorado in maart vorig jaar.

Joseph Giaquinto probeerde het Islamitisch centrum van Fort Collins binnen te dringen. Toen dat niet lukte sloeg hij meerdere ruiten kapot en gooide een bijbel door een raam naar binnen.

De 36-jarige Amerikaan werd twee dagen later door de politie gearresteerd. Hij bekende de feiten en werd vorige week tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld voor haatmisdaad. Twee dagen na zijn veroordeling werd hij dood teruggevonden in zijn cel.

Lees meer

Amerikaan tot 15 jaar cel veroordeeld voor vernielen moskee

Een 37-jarige Amerikaan is vorig week tot 15 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor het vernielen van een moskee in Titusville, in het Amerikaanse Florida.

Amerikaan plande terreuraanval op moskee in Florida

In de Verenigde Staten is begin deze week een 69-jarige man gearresteerd die een terreuraanval plande op een moskee in Florida.

Nador: man verdacht van huiselijk geweld pleegt zelfmoord

Een man heeft dinsdag zelfmoord gepleegd in de kantoren van de koninklijke gendarmerie in Laroui bij Nador.

Man opgepakt die hakenkruizen op moskee tekende

De Franse politie heeft vorige week een man gearresteerd die een moskee aan het bekladden was in Châteauneuf-sur-Cher, in het centrum van Frankrijk.

Canadese Premier Justin Trudeau hekelt islamofobie

De Canadese Premier Justin Trudeau heeft een hulde gebracht aan zes moslims die een jaar geleden bij een aanslag op een moskee in Quebec omkwamen. Hij riep daarbij het Canadees...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team