9 mei 2016 - 22:00 - Marokko
Arthur Perrault, een Amerikaanse priester verdacht van kindermisbruik in de jaren ’90, werd kort geleden in Tanger teruggevonden.
De pedofiele priester was in 1992 verdwenen nadat kerkgangers de misbruiken hadden ontdekt. Zeven mensen deden toen aangifte tegen hem.
De man hield zich 25 jaar lang in Marokko schuil. De zaak kwam opnieuw in het nieuws nadat een slachtoffer van de priester, Kenneth Wolther, een maand geleden aangifte deed van de misbruiken waarvan hij als kind het slachtoffer was geweest.
Onderzoek leidde de Amerikaanse politie tot Marokko. Perrault bleek er voor de American Language Center en een Engelstalige school in Tanger te werken. De pedofiel sloeg intussen opnieuw op de vlucht. Zijn appartement in de noord Marokkaanse stad staat leeg.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht