Zoeken

Dertig jaar cel voor passionele moord in Khouribga

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De rechtbank van Khouribga heeft een zestiger tot dertig jaar gevangenis veroordeeld voor de moord op zijn vrouw.

Volgens familie van het koppel hadden de twee al maanden financiële problemen. De man dacht er zelfs aan om in Europa te gaan werken.

De verdachte vermoordde zijn vrouw in december vorig jaar na een felle ruzie. Het lichaam van het slachtoffer, moeder van zes kinderen, werd door haar zoon gevonden.

De dader was intussen uit het huis gevlucht. Hij werd echter enkele uren later teruggevonden en bekende de moord.

Lees meer

Separatist gearresteerd voor moord soldaat in Laayoune

De politie heeft maandag in Laayoune een separatist aangehouden op verdenking van moord op een soldaat. Het slachtoffer werd op 19 april dood aangetroffen.

30 jaar cel voor vrouw die man vermoordde in Marokko

Een vrouw is door de rechtbank van Meknes tot 30 jaar cel en een schadevergoeding van 120.000 dirham veroordeeld voor de moord op haar man. Haar minnaar kreeg vijf jaar celstraf.

Verdachten gearresteerd voor moord op taxichauffeur in Nador

De politie heeft dinsdag in Nador twee verdachten gearresteerd voor de moord op een taxichauffeur maandagochtend.

Man in Berkane gearresteerd voor moord op familielid

In het noord-Marokkaanse Berkane heeft de politie zondagochtend een 41-jarige man gearresteerd voor de moord op een lid van zijn familie.

Marokko: vrouw in brand gestoken na weigeren seksuele relatie

De politie heeft in Salé een 26-jarige verdachte gearresteerd voor de moord op een vrouw van rond de vijftig in de wijk Al Khandaq.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team