Zoeken

Auto ambtenaren door modderstroom gegrepen in Marrakech, twee doden

4 oktober 2018 - 15:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Twee ambtenaren van het ministerie van Landbouw werden eind vorige week dood aangetroffen in hun SUV in de regio van Marrakech.

Volgens bronnen van het ministerie werd het voertuig van de twee ambtenaren gegrepen door de water- en modderstroom veroorzaakt door de harde regenval in de regio.

De lichamen van de slachtoffers werden op enkele meters van een brug in de gemeente Lajaafra bij Marrakech teruggevonden.

De ambtenaren waren op weg naar een landbouwbedrijf in de regio voor hun werk. Politie doet onderzoek naar het dodelijk incident.

Lees meer

Marokko: politie-inspecteurs in Laayoune verdacht van chantage en corruptie

De politie heeft een intern onderzoek gestart naar twee inspecteurs in Laayoune op verdenking van chantage en corruptie.

Jongens uit Nador omgekomen bij verkeersongeval in Frankrijk (video)

Twee jongens afkomstig uit de Rif-regio in Marokko zijn eind vorige week bij een zwaar verkeersongeval in de regio van Parijs omgekomen.

Marokko: vijf doden bij vreselijk ongeval in Azrou

Bij een zwaar verkeersongeval in de regio van Azrou zijn in de nacht van zaterdag op zondag vijf mensen omgekomen.

Marokko: volgende ministeries werven aan

De begrotingswet voor het jaar 2019 werd vrijdag aan het Marokkaans parlement voorgelegd. De tekst wordt maandag voor de twee Kamers gepresenteerd en voorziet onder meer de...

Marokko: zware overstromingen in Zagora, één dode (video)

Na de warmte wordt Marokko nu geteisterd door ernstige overstromingen. In Zagora zijn woensdag meerdere rivieren uit hun oevers getreden als gevolg van regenval.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team