18 oktober 2024 - 17:10 - Wereld
In Algerije zijn twee Marokkaanse stukadoors en een Algerijnse student gearresteerd op verdenking van spionage. De Algerijnse politie beschuldigt het drietal ervan "vijandige activiteiten tegen Algerije" te hebben uitgevoerd in opdracht van een onbekend land. De arrestaties vonden plaats in de provincies Oran en Sidi Bel Abbes.
De twee Marokkanen werkten als stukadoor in Algerije. Ze worden beschuldigd van verraad, samenspanning met een vreemde mogendheid, aantasting van de nationale eenheid en bedreiging van de staatsveiligheid. De politie verklaarde dat "de drie personen opereerden ten behoeve van een vreemd land tegen Algerije".
Lees ook: Marokko: Frans-Algerijnse "spion" veroordeeld tot 24 jaar cel
Na hun arrestatie zijn de twee Marokkanen in voorlopige hechtenis genomen. De Algerijnse autoriteiten beschuldigen hen van "verraad en samenspanning met een vreemde mogendheid, evenals het misdrijf van het ondernemen van acties om de nationale eenheid te ondermijnen en de staatsveiligheid te bedreigen."
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens