Zoeken

Man in Al Hoceima gebruikt begraafplaats als bijenboerderij

- Marokko

Geschreven door Laila A.

In een dorpje in de regio van Al Hoceima is ophef ontstaan nadat een man een begraafplaats gebruikte om er bijen te houden en honing te produceren.

Volgens Al Ahdath werden herhaaldelijk bezoekers van de begraafplaats door de bijen gestoken. De man zou de locatie hebben gekozen vanwege de rijke natuur rond de begraafplaats.

Vrijdag liep het voor een bezoekster echter heel slecht af. Zij werd door een zwerm bijen aangevallen en tientallen keren in het gezicht gestoken. Zij werd in een zorgwekkende toestand naar het ziekenhuis gebracht.

Lees meer

Marokko opent begraafplaats voor slachtoffers « hongerrellen »

De Marokkaanse autoriteiten hebben maandag in Casablanca een begraafplaats geopend ter nagedachtenis van de slachtoffers van de rellen van juni 1981 in Marokko.

Wordt Abdelhamid Abaaoud in België of in Marokko begraven?

Abdelhamid Abaaoud kwam op 17 november tijdens een inval van de politie in Saint Denis om het leven. De Belgische autoriteiten zijn nu op zoek naar een begraafplaats voor het...

Student in Nador kondigt zelfmoord aan op internet

Een jonge student heeft eerder deze week zelfmoord gepleegd in Nador. Hij had zijn zelfmoordplannen een dag eerder op Facebook aangekondigd.

Spaanse begraafplaats Nador vernield

De Spaanse begraafplaats in de Noord-Marokkaanse stad Nador werd donderdag door onbekenden vernield. Volgens persbureau EFE werden 14 graven beschadigd.

Tanger: begraafplaats speciaal voor huisdieren (video)

Een primeur in Marokko. In de stad Tanger bestaat een begraafplaats speciaal voor huisdieren.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team