Air Arabia start vlucht Nador-Casablanca
Air Arabia heeft een nieuwe luchtroute geopend tussen de luchthavens van Nador en Casablanca.
30 oktober 2018 - 20:00 - Marokko
Luchtvaartmaatschappij Air Arabia Marokko heeft zondag meerdere binnenlandse lijndiensten naar Dakhla geopend.
De vluchten vertrekken uit Marrakech, Casablanca en Tanger en zijn het gevolg van een samenwerking met de regio’s Oriental, Dakhla Oued Eddahab en Souss Massa. Dat maakte de groep in juni al bekend tijdens de presentatie van de nieuwe lijndiensten.
Tijdens de presentatie van de vluchten stelde de groep tevens dat vliegtickets vanaf 500 dirham zouden kosten. Een kijkje op de website toont echter aan dat de prijzen eerder rond 700 dirham draaien.
De nieuwe binnenlandse vluchten zullen aan boord van een Airbus A320 met 174 plaatsen gebeuren.
Lees meer
Air Arabia heeft een nieuwe luchtroute geopend tussen de luchthavens van Nador en Casablanca.
Air Arabia Marokko heeft de opening van vier nieuwe binnenlandse lijndiensten vanaf 30 oktober aan 300 dirham aangekondigd.
Luchtvaartmaatschappij Air Arabia Marokko heeft twee nieuwe lijndiensten aangekondigd vanuit de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
Een eerste groep Marokkaanse pelgrims heeft maandag Saoedi-Arabië verlaten en is naar Marokko teruggekeerd.
Het luchtpersoneel van luchtvaartmaatschappij Ryanair gaat eind september in staking en belooft "de grootste staking ooit van het bedrijf".