Air Arabia start nieuwe vlucht naar Agadir
Air Arabia blijft zich ontwikkelen in Marokko en kondigt een nieuwe lijnvlucht tussen Agadir en Groot-Brittannië aan.
6 april 2018 - 14:30 - Economie
Air Arabia Marokko gaat een nieuwe vlucht starten tussen Agadir en Rabat voor slechts 300 dirham.
Dat gebeurt in samenwerking met de raad van de regio Souss-Massa. Een overeenkomst werd hierover op donderdag gesloten.
In totaal zullen op elke vlucht tussen de twee steden 80 tickets beschikbaar zijn aan 300 dirham. De prijs van de andere plaatsen zullen variëren naar gelang de vraag.
Volgens Le360 zal Air Arabia vier keer per week heen en weer tussen Agadir en Rabat vliegen. De regio Souss-Massa zal 24 miljoen dirham in het project investeren.
De luchtvaartgroep kondigt tevens ook de lancering van vluchten vanuit Agadir naar Tanger en Fez. De prijs van de tickets is nog niet bekend. De raad zal 5,8 miljoen dirham betalen voor de vlucht naar Fez en 6,2 miljoen voor die naar Tanger.
Lees meer
Air Arabia blijft zich ontwikkelen in Marokko en kondigt een nieuwe lijnvlucht tussen Agadir en Groot-Brittannië aan.
Air Arabia Marokko heeft de opening van vier nieuwe binnenlandse lijndiensten vanaf 30 oktober aan 300 dirham aangekondigd.
Air Arabia Marokko gaat in de herfst een nieuwe vlucht lanceren tussen Bazel in Zwitserland en Agadir.
Air Arabia startte in oktober vorig jaar een nieuwe route tussen Tanger en Marrakech voor 300 dirham. De luchtvaartmaatschappij wil de verbinding nu verder ontwikkelen.
Air Arabia Marokko heeft de lancering van meerdere nieuwe binnenlandse vluchten aan 300 dirham de enkelreis aangekondigd.