Air Arabia Marokko vliegt opnieuw naar Agadir
Air Arabia Marokko heeft de hervatting van binnenlandse vluchten op 16 juni aangekondigd. Het nieuw vliegrooster staat op de website van de luchtvaartmaatschappij.
7 augustus 2018 - 13:10 - Economie
Air Arabia Marokko gaat in de herfst een nieuwe vlucht lanceren tussen Bazel in Zwitserland en Agadir.
Vanaf 29 oktober zal de luchtvaartmaatschappij tussen de twee steden beginnen vliegen na een overeenkomst te hebben gesloten mat het Marokkaans verkeersbureau ONMT.
In een verklaring laat Air Arabia weten dat de wekelijkse vlucht op maandag gepland staat.
Air Arabia vliegt al tussen Casablanca en Bazel en stelt dat de resultaten van deze route positief zijn waardoor werd gekozen om Bazel ook met Agadir te verbinden.
Lees meer
Air Arabia Marokko heeft de hervatting van binnenlandse vluchten op 16 juni aangekondigd. Het nieuw vliegrooster staat op de website van de luchtvaartmaatschappij.
Royal Air Maroc heeft de opening aangekondigd van een nieuwe luchtroute tussen Casablanca en Athene in Griekenland.
Lufthansa heeft de opening van meerdere nieuwe bestemmingen aangekondigd waaronder Marokko.
Air Arabia gaat binnenkort binnenlandse vluchten tussen de luchthavens van Fez-Saiss en Tanger en Agadir aanbieden vanaf 300 dirham.
Air Arabia blijft zich uitbreiden in Marokko. De luchtvaartmaatschappij kondigde in de afgelopen weken meerdere nieuwe binnenlandse lijnvluchten aan.