22 juli 2015 - 15:00 - Marokko
Een politieman is dinsdag door een twintiger met een mes gestoken bij een wegversperring in Ain Aouda, op een twintigtal kilometers van Rabat.
Het slachtoffer, gendarme bij de motorbrigade van Ain Aouda, werd verrast door de jongeman. Hij werd een eerste keer in de nek gestoken en viel op de grond. De dader probeerde hem opnieuw te steken toen een andere agent ingreep en hem in de voet schoot.
Volgens getuigen riep de dader Allah Akbar en probeerde met zijn motorfiets te vluchten maar werd door voorbijgangers tegengehouden, schrijft Al Akhbar.
De gewonde gendarme werd naar het militair ziekenhuis van Rabat gebracht waar hij werd geopereerd. De dader werd onder politie-escorte naar het Avicenne ziekenhuis vervoerd.
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko