Agent schiet op gevaarlijke multirecidivist in Taourirt
Een politieman heeft in Taourirt met zijn dienstwapen geschoten om een verdachte die hem met een mes aanviel te stoppen.
6 maart 2017 - 15:30 - Marokko
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft een onderzoek ingesteld naar een man die een agent in Erfoud met opzet zou hebben verwond.
Persagentschap MAP vernam van de DGSN dat de agent de 28-jarige verdachte wilde controleren na een verkeersovertreding. De bestuurder zou hem eerst verbaal hebben aangevallen alvorens hem te mishandelen. De agent werd gewond naar het ziekenhuis afgevoerd.
De vermeende dader werd gearresteerd en in bewaring genomen. Het slachtoffer bevindt zich nog steeds in het ziekenhuis.
Een tiental dagen geleden was een vrouw voor gelijkaardige feiten in de Oukacha gevangenis in Casablanca opgesloten. Ook zij had een agent mishandeld na een verkeersovertreding.
Lees meer
Een politieman heeft in Taourirt met zijn dienstwapen geschoten om een verdachte die hem met een mes aanviel te stoppen.
Een vrouw die een agent in Casablanca had geslagen toen hij haar rijbewijs wilde invorderen is tot een strenge straf veroordeeld.
Een politieman is op de Mohammed V luchthaven van Casablanca gearresteerd op verdenking van bagagediefstal.
Een politieman die op de luchthaven van Casablanca werkte is woensdag door agenten van de gerechtelijk politie gearresteerd voor diefstal.
De DGSN heeft de arrestatie aangekondigd van een politieman die een andere agent "tijdens zijn diensturen" in Tan-Tan met een mes aanviel.