Zoeken

Marokkaan valt agent met mes aan in Melilla

25 juli 2017 - 18:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een Spaanse agent is door een man met de Marokkaanse nationaliteit met een mes aangevallen in Melilla.

Volgens Spaanse media was de dader via de grensovergang van Bni Nssar in de enclave aangekomen. Hij viel bij de grensovergang een agent aan en riep Allah Akbar.

Het slachtoffer raakte gewond aan de hand en werd naar het ziekenhuis vervoerd terwijl de dader door zijn collega’s werd overmeesterd en gearresteerd. De Spaanse minister van Binnenlandse zaken Juan Ignacio Zoido stelt dat het om een terroristische aanval gaat.

Het is de eerste keer dat een agent bij een grensovergang van Sebta of Melilla met een mes wordt aangevallen.

Lees meer

Agent in Marokko opgepakt voor homoseksuele intimidatie

Een agent die in Safi op de dienst identiteitskaarten werkte, is door zijn collega’s gearresteerd voor chantage en seksuele intimidatie van een man.

Spaanse agent tot celstraf veroordeeld voor drugssmokkel in Tetouan

De rechtbank van Eerste aanleg in Tetouan heeft een Spaanse politieman veroordeeld voor drugssmokkel

Agent met mes verminkt in Casablanca

Een agent is vrijdag in Casablanca ernstig gewond geraakt tijdens de arrestatie van een gezochte crimineel. De agent werd door de verdachte in het gezicht en de hand gestoken.

Grensovergang Melilla gesloten na mesaanval op agent

De grensovergang van Farhana, tweede belangrijkste doorgang tussen Marokko en Melilla, is door de Spaanse autoriteiten gesloten nadat een agent met een mes werd aangevallen.

Agent in Tetouan overleden na dodelijk ongeval

Een politieman is overleden na maandag op de weg tussen Tetouan en Mdiq door een auto te zijn aangereden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team