Grootste slang van Marokko leeft in Agadir
De grootste slang van Marokko leeft in het krokodillenpark "Crocoparc" in Agadir. Het gaat om een vrouwtje van de netvormige python die 6,3 meter lang is voor 92 kilogram.
13 september 2018 - 20:00 - Marokko
De "Vallei van de vogels", een bekende dierenpark in Agadir die dagelijks honderden mensen aantrekt, wordt volledig opgeknapt.
Een privébedrijf werd door de stadsautoriteiten ingeschakeld om de technische- en haalbaarheidsstudies uit te voeren voor de modernisatie van het park dat er verlaten bij ligt ondanks het groot aantal bezoekers.
Persagentschap MAP vernam van de stadsautoriteiten dat deze onderzoeken binnen maximaal zes maanden af moeten zijn. Landschapsarchitecten, zoölogen, stedenbouwkundigen en toerismeprofessionals zullen aan het project deelnemen.
De "Vallei van de vogels" strekt zich uit over 3 hectare in het centrum van Agadir. Het park werd tussen 1982 en 1989 gebouwd en heeft ongeveer 500 vogelsoorten en een vijftigtal zoogdieren uit de hele wereld.
Lees meer
De grootste slang van Marokko leeft in het krokodillenpark "Crocoparc" in Agadir. Het gaat om een vrouwtje van de netvormige python die 6,3 meter lang is voor 92 kilogram.
Het aantal wereld-Marokkanen die Marokko in de eerste zeven maanden van het jaar bezochten is lichtjes afgenomen. Dat meldt het Observatorium voor Toerisme.
In de Ourika vallei bij Siti Fadma op een vijftiental kilometers van Marrakech werden de bewoners maandag plots verrast door het stijgend water.
De Marokkaanse spoorwegmaatschappij ONCF heeft de renovatie en modernisatie aangekondigd van regionale treinen tussen de stations Casa-Port en de Mohammed V luchthaven, Settat...
Agadir is samen met Nur-Sultan in Kazachstan verkozen tot "Best Environmental Friendly City" en ontving de prijs van het Koninkrijk Saoedi-Arabië voor Milieubeheer.