24 november 2020 - 11:40 - Marokko
De toename van het aantal nieuwe besmettingen in Agadir heeft geleid tot extra maatregelen om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan.
De prefectuur van Agadir-Ida Outanane liet weten dat deze maatregelen sinds zondag 22 november 2020 om 21.00 uur van kracht zijn en dit gedurende een periode van 15 dagen. In dat verband worden de stranden, Souk El Had en de lokale markten om 15.00 uur gesloten. Cafés, restaurants, winkels en grote winkelcentra moeten om 20.00 uur gesloten zijn.
Hamams en schoonheidssalons, met uitzondering van kapsalons, moeten ook hun deuren sluiten om 21.00 uur, net zoals sporthallen, parken en nabijgelegen terreinen. Daarnaast wordt het busvervoer vanaf datzelfde uur opgeschort.
De gemeenten vragen mensen om zoveel mogelijk thuis te werken wanneer de activiteit dat toelaat en nodigen de bevolking uit om zich aan de preventieve maatregelen te houden.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht