Kameroen verliest organisatie Afrika Cup 2019, Marokko favoriet
De Afrikaanse voetbalbond heeft besloten om de organisatie van de Afrika Cup 2019 aan een ander land dan Kameroen toe te kennen.
- Sport
De Marokkaanse voetbalbond heeft hulp aangeboden aan Kameroen voor de organisatie van de 32e editie van de Afrika Cup in 2019.
Fouzi Lekjaa, voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, kondigde dat dinsdag tijdens een persconferentie in Marrakech aan. Op de conferentie was ook Dieudonne Happi, voorzitter van de Kameroense voetbalbond (Fecafoot), aanwezig.
Lekjaa herinnerde tijdens zijn speech aan de uitstekende betrekkingen tussen Marokko en Kameroen, waarna Happi de Marokkaanse voetbalbond bedankte voor de aangeboden hulp.
Dieudonne Happi was net zoals andere Afrikaanse voetbalbondverantwoordelijken in Marrakech voor een symposium van de Afrikaanse voetbalbond over vrouwenvoetbal.
Lees meer
De Afrikaanse voetbalbond heeft besloten om de organisatie van de Afrika Cup 2019 aan een ander land dan Kameroen toe te kennen.
De Franse voetbalbond FFF heeft officieel zijn steun aan Marokko gegeven voor de organisatie van het WK-2026.
Marokko speelt op 16 november een kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup 2019 tegen gastland Kameroen.
Marokko heeft officieel de steun gekregen van België voor de organisatie van het wereldkampioenschap voetbal in 2026.
Ahmad Ahmad, voorzitter van de Afrikaanse voetbalbond, is er, in tegenstelling tot enkele weken geleden, niet meer zo zeker van dat Kameroen klaar zal zijn om de Afrika Cup 2019...