Zoeken

Achraf Hakimi is Rookie van de maand in Duitse Bundesliga

12 december 2018 - 16:00 - Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Nieuwe onderscheiding voor Achraf Hakimi. De Marokkaanse international werd verkozen tot Rookie van de maand van de Duitse Bundesliga.

Achraf Hakimi speelt op huurbasis voor twee jaar bij Borussia Dortmund. De club wenst hem definitief over te nemen maar Real Madrid zou niet bereid zijn om hem te laten gaan.

Vorige maand verklaarde de CEO van de club, Hans-Joachim Watzke, dat hij alles zal doen om Hakimi te behouden maar dat het een moeilijke taak zal zijn.

Naast zijn goede prestaties met Borussia Dortmund, wordt de jonge Marokkaan systematisch opgeroepen voor de wedstrijden van de Atlas Leeuwen, wat ook het geval was tijdens het WK in Rusland en de laatste Afrika Cup.

Vorig jaar werd een andere Marokkaan, Amine Harit, verkozen tot Rookie van het seizoen 2017-2018.

Lees meer

Na Zidane wordt ook Achraf Hakimi terug bij Real Madrid verwacht

Achraf Hakimi zal binnenkort naar verwachting naar Real Madrid terugkeren. De Marokkaanse international werd door de Spaanse club tot 2020 aan Borussia Dortmund uitgeleend.

Borussia Dortmund wil Achraf Hakimi definitief overnemen

Borussia Dortmund wenst de Achraf Hakimi te contracteren. De Marokkaanse international kwam tijdens de zomerstop op huurbasis naar de Duitse club.

Transferwaarde Achraf Hakimi verdrievoudigd naar 25 miljoen euro

Achraf Hakimi blinkt sinds het begin van het seizoen uit bij de Duitse club Borussia Dortmund. De Marokkaanse international zou nu 25 miljoen euro waard zijn.

Amine Harit tot "Rookie" Duitse Bundesliga verkozen

Amine Harit is tot "Rookie" van het Duits voetbalkampioenschap verkozen voor dit seizoen.

Amine Harit mogelijk weg bij Schalke vanwege gokverslaving

Amine Harit presteert slecht bij Schalke 04 sinds het begin van het seizoen. De Marokkaanse international vertrekt waarschijnlijk tijdens de winterstop.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team