Zoeken

Achraf Hakimi is Rookie van de maand in Duitse Bundesliga

12 december 2018 - 16:00 - Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Nieuwe onderscheiding voor Achraf Hakimi. De Marokkaanse international werd verkozen tot Rookie van de maand van de Duitse Bundesliga.

Achraf Hakimi speelt op huurbasis voor twee jaar bij Borussia Dortmund. De club wenst hem definitief over te nemen maar Real Madrid zou niet bereid zijn om hem te laten gaan.

Vorige maand verklaarde de CEO van de club, Hans-Joachim Watzke, dat hij alles zal doen om Hakimi te behouden maar dat het een moeilijke taak zal zijn.

Naast zijn goede prestaties met Borussia Dortmund, wordt de jonge Marokkaan systematisch opgeroepen voor de wedstrijden van de Atlas Leeuwen, wat ook het geval was tijdens het WK in Rusland en de laatste Afrika Cup.

Vorig jaar werd een andere Marokkaan, Amine Harit, verkozen tot Rookie van het seizoen 2017-2018.

Lees meer

Transferwaarde Achraf Hakimi verdrievoudigd naar 25 miljoen euro

Achraf Hakimi blinkt sinds het begin van het seizoen uit bij de Duitse club Borussia Dortmund. De Marokkaanse international zou nu 25 miljoen euro waard zijn.

Eerste doelpunt van Achraf Hakimi bij Borussia Dortmund (video)

Achraf Hakimi mag blij zijn. De Marokkaanse international scoorde woensdag zijn allereerste doelpunt voor zijn nieuwe club, Borussia Dortmund.

Achraf Hakimi beste jonge Afrikaanse voetballer van het jaar

Nieuwe onderscheiding voor Achraf Hakimi. De Marokkaanse international werd verkozen tot beste jonge Afrikaanse voetballer van het jaar 2018.

Duitse Borussia Dortmund wil Achraf Hakimi lenen

Borussia Dortmund wil de Marokkaanse international Achraf Hakimi graag huren van Real Madrid.

Achraf Hakimi snelste speler Duits kampioenschap

Achraf Hakimi heeft een nieuw record verbroken in de Bundesliga. De Marokkaanse international is de snelste speler van het Duits kampioenschap met een snelheid van ruim 35 km/uur.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team