6 april 2019 , 13:30 - Saïd Amraoui - Sport
Abderrazak Hefti, arts van de Atlas Leeuwen, is zeer optimistisch over de de deelname van Achraf Hakimi aan de Afrika Cup 2019.
"Hij zal binnen 45 dagen genezen zijn, zijn blessure zal hem niet weerhouden om de Afrika Cup in Egypte te spelen.", verklaarde Abderrazak Hefti aan Marokkaanse media.
Achraf Hakimi brak afgelopen weekend tijdens een wedstrijd van Borussia Dortmund tegen VfL Wolsburg zijn teen. Zijn club en de Marokkaanse voetbalbond vreesden dat hij daardoor meerdere maanden afwezig zou zijn.
De jonge international van Real Madrid speelt op huurbasis bij de Duitse club. Hij onderging eerder deze week een chirurgische ingreep in Madrid.
Over de blessures van Youssef En-Nesyri en Abdelillah Hafidi is de arts van het Marokkaans elftal minder zeker. En-Nesyri zou over drie weken al terug kunnen spelen maar voor Hafidi, middenvelder van Raja Casablanca, is de kans erg klein dat hij voor de Afrika Cup terug fit zal zijn.
Oplichter met €748.000 schuld in Spanje gepakt na klopjacht Interpol en Marokko
WK 2026: Marokko start in New York tegen Brazilië, ook Boston en Atlanta speelsteden
Noodkreet in Spanje: "Marokkaanse ’Ferrari’ maakt ons kansloos"
Schotland doodsbang, vreest "marteling" bij WK-duel tegen Marokko
Dirham vs grote munten: zo doet Marokko het op de valutamarkt
Ronaldo waarschuwt Brazilië voor "wonderbaarlijk" Marokko
WK 2026: Marokko start in New York tegen Brazilië, ook Boston en Atlanta speelsteden
Schotland doodsbang, vreest "marteling" bij WK-duel tegen Marokko
Ronaldo waarschuwt Brazilië voor "wonderbaarlijk" Marokko
Overspel Franse international: Sarah Kimpembe rekent af met minnares Imen Es
Marokko weigert gelijkspel, Sektioui eist zege op Saudi-Arabië
Megatransfer El Khannouss in de maak, Newcastle klaar met geld
Voor schijntje gekochte "Marokkaanse Maradona" wordt historische jackpot voor Watford
Wydad weigert vakantie voor Hakim Ziyech!