20 november 2022 , 11:00 - Laila Amraoui - Sport
Achraf Hakimi staat op de lijst van beste spelers op het WK-2022, dat van 20 november tot 18 december in Qatar plaatsvindt. Dit blijkt uit gegevens van het CIES Football Observatory.
Volgens gegevens van het observatorium wordt de transferwaarde van de Marokkaanse international geschat op 80 miljoen euro. Daarmee is Achraf Hakimi de 17ᵉ duurste voetballer op het WK 2022. Vergeleken met de marktwaarde van alle Atlas Leeuwen samen, geschat op 315 miljoen euro, is de transferwaarde van de 23-jarige rechtsback nog indrukwekkender.
Lees ook: Achraf Hakimi in Adidas-commercial voor WK 2022 (video)
In juni was Achraf Hakimi de enige Atlas Leeuw op de lijst van de 100 duurste spelers ter wereld, met een marktwaarde van 75,2 miljoen euro. Het CIES had hem wereldwijd op de 36ᵉ plaats gezet, net achter de Franse verdediger Jules Koundé van Sevilla (76,5 miljoen euro) en vóór andere spelers van wereldklasse zoals de Britse middenvelder Declan Rice en de Zweed Dejan Kulusevski.
Lees ook: Achraf Hakimi 5ᵉ snelste speler ter wereld
Achraf Hakimi kwam vorig jaar van Inter Milaan naar het Franse PSG in een deal van 66 miljoen euro. Hij staat nog tot 2026 onder contract bij de Parijse club.
Marokko grijpt naast vroege kwalificatie tegen Mali
Jonge motorrijder komt om in kolkende rivier in Driouch
Marouane Chamakh verrast burgemeester New York Zohran Mamdani met bijzonder cadeau
Nador bouwt nieuwe voetbaltempel van 250 miljoen
Kernwapens en moslims in Europa: de absurde visie van J.D. Vance
Mohamed Salah onder vuur om kerstfoto met dochters
Marokko grijpt naast vroege kwalificatie tegen Mali
Marouane Chamakh verrast burgemeester New York Zohran Mamdani met bijzonder cadeau
Mohamed Salah onder vuur om kerstfoto met dochters
Marokko-Mali: op welke zenders en om hoe laat live kijken
Het geheim onder het gras van het Prins Moulay Abdellah stadion
Marokkaanse bondscoach beschermt Ounahi na kritiek
Bondscoach Marokko zet druk op eigen selectie, vreest snelheid Mali
Gratis voetbal na aftrap op Afrika Cup in Marokko