12 juni 2023 , 22:00 - Nawel Serdouni - Sport
De vader van Abdessamad Ezzalzouli hoopt dat zijn zoon zijn carrière bij Barça zal voortzetten. De Marokkaanse aanvaller twijfelt echter over zijn toekomst bij de Catalaanse club, waar het voor hem moeilijk zal zijn om volgend seizoen speeltijd te krijgen.
"Ik heb hem verteld dat, als hij blijft groeien en een hoger niveau bereikt, ik maar twee dingen wil: dat hij voor Barça en voor Marokko speelt", zei de vader van de speler in een interview met TFT Maroc. Dat is precies wat Abdessamad Ezzalzouli deed toen hij voor 2 miljoen euro bij FC Barcelona tekende, schrijft Sport.es.
Lees ook: Abdessamad Ezzalzouli wordt één van de beste spelers in Europa
Vandaag is de waarde van de Marokkaanse international veel hoger. Abde zou graag bij FC Barcelona blijven, maar hij weet dat het voor hem heel moeilijk zal zijn om volgend seizoen onder Xavi Hernandez speeltijd te krijgen. De jonge aanvaller, die de interesse van verschillende grote Europese clubs heeft gewekt, analyseert momenteel de mogelijkheden voor een vertrek bij de Spaanse topclub.
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?