11 november 2021 - 19:40 - Marokko
Het consulaat van Marokko in Las Palmas is afgelopen weekend aangevallen door een groepje extreemrechtse aanhangers, die de naamplaat bij de ingang van het gebouw hebben vernield.
De daad zou het werk zijn van leden van de extreemrechtse partij Vox. Op dezelfde dag organiseerde de partij in de stad een "congres over de illegale immigratie en het islamisme in Europa". Dat bericht El Confidencial Digital.
Lees ook: Vlag Marokkaans consulaat Utrecht verwijderd en vertrapt
Tijdens het congres, waar de voorzitter van Vox, Santiago Abascal, aanwezig was, verwierpen de bewoners van het eiland de idealen van de partij. In de straten werden leuzen tegen de partij gescandeerd, zoals "De Canarische eilanden zonder fascisme" en "De Canarische eilanden zullen het graf van het fascisme zijn".
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt