11 november 2021 - 19:40 - Marokko
Het consulaat van Marokko in Las Palmas is afgelopen weekend aangevallen door een groepje extreemrechtse aanhangers, die de naamplaat bij de ingang van het gebouw hebben vernield.
De daad zou het werk zijn van leden van de extreemrechtse partij Vox. Op dezelfde dag organiseerde de partij in de stad een "congres over de illegale immigratie en het islamisme in Europa". Dat bericht El Confidencial Digital.
Lees ook: Vlag Marokkaans consulaat Utrecht verwijderd en vertrapt
Tijdens het congres, waar de voorzitter van Vox, Santiago Abascal, aanwezig was, verwierpen de bewoners van het eiland de idealen van de partij. In de straten werden leuzen tegen de partij gescandeerd, zoals "De Canarische eilanden zonder fascisme" en "De Canarische eilanden zullen het graf van het fascisme zijn".
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering