Zoeken

Aanhangers IS opgepakt in Tanger

21 januari 2016 - 21:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Marokko heeft drie aanhangers van de terreurorganisatie Daesh gearresteerd. Dat laat het ministerie van Binnenlandse zaken weten.

De drie verdachten werden op 17 en 18 januari gearresteerd en bereidden gewapende aanvallen voor. Ze worden er door de autoriteiten ook van verdacht overvallen te hebben willen plegen om hun reis naar IS-kampen te financieren.

Een tiental dagen geleden had de Marokkaanse politie ook al een terreurcel in Dar Bouazza opgerold. De zeven leden van de cel hadden contacten met leiders van IS in Irak en Syrië en moesten voor de organisatie strijders in Marokko rekruteren.

Lees meer

Nieuwe terreurcel opgerold in Marokko, zes arrestaties

De politiedienst BCIJ heeft donderdag een nieuwe terreurcel opgerold. Zes verdachten werden in Tetouan, Martil en Casablanca gearresteerd.

Negen IS-aanhangers opgepakt in Marokko

De Marokkaanse FBI heeft opnieuw een terreurcel opgerold. Negen mensen die trouw hadden gezworen aan de terreurorganisatie Islamitische staat werden gearresteerd.

Marokko rolde deze morgen een terreurcel op

De Marokkaanse politiedienst BCIJ heeft deze morgen een nieuwe terreurcel opgerold in Dar Bouazza, in de regio van Casablanca.

Marokko rolt opnieuw terreurcel op, 7 arrestaties

De Marokkaanse politiedienst BCIJ heeft dinsdag een nieuwe terreurcel opgerold. Zeven mensen werden gearresteerd.

Aanhangers Daesh opgepakt in Casablanca

De Marokkaanse politie heeft nieuwe arrestaties uitgevoerd in de strijd tegen het terrorisme. Twee aanhangers van de terreurbeweging Daesh werden in Casablanca aangehouden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team