Zoeken

Marokko rolt opnieuw terreurcel op, 7 arrestaties

3 februari 2016 - 11:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse politiedienst BCIJ heeft dinsdag een nieuwe terreurcel opgerold. Zeven mensen werden gearresteerd.

De cel had banden met de terreurorganisatie Daesh en werkte vanuit Marrakech, Laayoune en Boudjour.

Volgens het ministerie van Binnenlandse zaken wilden de verdachten zich bij de terreurorganisatie in Libië aansluiten. Ze hadden contacten met leden van het Polisario die hen moesten helpen via Mauritanië naar Libië te vertrekken.

De terreurverdachten trachtten ook wapens te verkrijgen om aanvallen te plegen. Allen werden in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.

Lees meer

Marokkaanse autoriteiten rollen opnieuw terreurcel op

De Marokkaanse FBI heeft woensdag een nieuwe terreurcel opgerold en vier verdachten gearresteerd.

Terreurcel opgerold in Marokko, zes arrestaties (video)

Een nieuwe terreurcel van de Libische tak van de terreurorganisatie Daesh is donderdag door de Marokkaanse BCIJ opgerold.

Nieuwe terreurcel opgerold in Marokko, zes arrestaties

De politiedienst BCIJ heeft donderdag een nieuwe terreurcel opgerold. Zes verdachten werden in Tetouan, Martil en Casablanca gearresteerd.

Marokko rolt terreurcel op die in Nador een kalifaat wilde oprichten

De Marokkaanse politiedienst BCIJ heeft vrijdag een terreurcel van Daesh opgerold. De leden van de cel wilden in het noorden van Marokko een kalifaat oprichten.

Marokko maakt nieuwe terreurcel onschadelijk

In Marokko werden maandag vijf leden van een terreurcel door agenten van de antiterreurdienst BCIJ gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team